cs en de

O nás

o nas

Překladatelská a tlumočnická společnost Translation Factory s.r.o. byla založena roku 2003. Majitel firmy se pohybuje na místním překladatelském trhu již od roku 1996.  

Translation Factory s.r.o. poskytuje překlady a tlumočení nejrůznějších oborů širokému okruhu zákazníků. Mezi naše klienty patří řada významných advokátních kanceláří, velké mezinárodní společnosti, profesní organizace, státní instituce, telekomunikační společnosti, grafická studia, realitní kanceláře apod. – viz sekce Reference.

V rozsáhlé databázi máme dostatek odborníků, kteří jsou schopni kvalitně a rychle přeložit vaše zakázky. Disponujeme překladateli a tlumočníky do 60 cizích jazyků. Nikoli kvantita, ale kvalita poskytovaných služeb je pro nás prvořadá.

Rádi vás přesvědčíme, že kvalitní překlady jsou pro nás standardem. Těšíme se na dlouhodobou spolupráci s vaší firmou. Garantujeme vám, že s překlady již nebudete mít problémy a budete se moci soustředit na svůj vlastní byznys.

Medailonek

 • Naše firma nabízí překlady a tlumočení ve špičkové kvalitě za rozumné ceny. Stálým zákazníkům navíc poskytujeme slevy na překlady i tlumočení, a to věrnostní, obratové a objemové.
 • Překlady standardně vyhotovujeme do 2 pracovních dnů, zvládáme však i kratší dodací lhůty, například dodání tentýž den či přes noc. Vždy se snažíme maximálně vyhovět požadavkům klientů, kteří vědí, kdy překlady potřebují.

Kontakt

 • V Jámě 1, 110 00 Praha 1
  I. schodiště, 1. patro
  u Aspen Business Centre s.r.o.

  Na Marsu 1073
  252 28 Černošice
 • Po-Pá 9:00 -17:00
 • Tel: +420 602 274 362 (CZ), +420 731 112 832 (EN)
 • info@prelozit.cz

Sociální sítě

Jsme i na sociálních sítích.

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek.

Copyright (c) 2018 Translation Factory s.r.o. All rights reserved.

Enjoyed with Digimadi.cz