cs en de

Pokyny pro externí překladatele

1. Přijmu jen takový překlad, který dokonale zvládnu a který odpovídá mé odborné a jazykové kvalifikaci.

2. Objednávku překladu potvrdím e-mailem na info@prelozit.cz, čímž se zavazuji vyhotovit překlad ve sjednaném termínu a za sjednanou cenu. Beru na vědomí, že prodlení může mít za následek snížení odměny za překlad.

3. Pokud si nejsem jistý nějakým termínem v překladu, kontaktuji Translation Factory s.r.o., aby mi pomohli, popř. zprostředkovali kontakt s klientem.

4. Nikdy nebudu kontaktovat klienty Translation Factory s.r.o. bez svolení agentury.

5. Pokud budu vyhotovovat překlad v programu MS Word, provedu kontrolu pravopisu, zkontroluji, zda nejsou v překladu dvě mezery mezi slovy (např. funkcí Úpravy-Nahradit, kde zadám dvě mezery nahradit jednou mezerou), zaškrtnu volbu "zobrazení při tisku" a 100% zobrazení.

6. Nikdy nebudu měnit název souboru, abych usnadnil jeho vyhledávání.

7. Nikdy nebudu dodatečně měnit cenu za překlad, na níž jsem se s agenturou domluvil.

8. Při předání překladu uvedu podrobnou kalkulaci, tj. počet normostran, sazbu za normostranu a celkovou částku, kterou budu fakturovat.

9. Při počítání normostran budu používat tento systém: počet znaků (bez mezer) / 1500. Počet znaků bez mezer zjistím v programu MS Word, funkce Nástroje-Počet slov.

10. Fakturu zašlu na tuto adresu: Translation Factory s.r.o., V Jámě 1, 110 00 Praha 1, IČ: 270 83 411, DIČ: CZ 270 83 411. Na faktuře uvedu číslo zakázky, počet normostran, cenu za normostranu, celkovou cenu za překlad a celkovou fakturovanou částku. Faktury budou mít 30denní splatnost.

11. V případě, že klient bude do 30 dnů od předání překladu reklamovat kvalitu překladu, počkám s fakturací zakázky na vyřízení reklamačního řízení. Jsem srozuměn s tím, že v případě oprávněné reklamace ze strany klienta, je Translation Factory s.r.o. oprávněna snížit mnou fakturovanou částku dle výsledků reklamačního řízení.

12. Nikdy nezneužiji a nepředám třetí straně informace a data o společnosti Translation Factory s.r.o. nebo o jejích klientech, se kterými při své práci přijdu do styku.

Rádi vás přesvědčíme, že kvalitní překlady jsou pro nás standardem. Těšíme se na dlouhodobou spolupráci s vaší firmou. Garantujeme vám, že s překlady již nebudete mít problémy a budete se moci soustředit na svůj vlastní byznys.

Medailonek

 • Naše firma nabízí překlady a tlumočení ve špičkové kvalitě za rozumné ceny. Stálým zákazníkům navíc poskytujeme slevy na překlady i tlumočení, a to věrnostní, obratové a objemové.
 • Překlady standardně vyhotovujeme do 2 pracovních dnů, zvládáme však i kratší dodací lhůty, například dodání tentýž den či přes noc. Vždy se snažíme maximálně vyhovět požadavkům klientů, kteří vědí, kdy překlady potřebují.

Kontakt

 • V Jámě 1, 110 00 Praha 1
  I. schodiště, 1. patro
  u Aspen Business Centre s.r.o.

  Na Marsu 1073
  252 28 Černošice
 • Po-Pá 9:00 -17:00
 • Tel: +420 602 274 362 (CZ), +420 731 112 832 (EN)
 • info@prelozit.cz

Sociální sítě

Jsme i na sociálních sítích.

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek.

Copyright (c) 2018 Translation Factory s.r.o. All rights reserved.

Enjoyed with Digimadi.cz